Analityk biznesowy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk Biznesowy

 Gwarantujemy:

  • pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • elastyczną formę zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę,
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT,
  • weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych
  • doradztwo dla partnerów biznesowych w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań,
  • analiza procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów,
  • współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w ramach wytwarzania oprogramowania,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej,
  • wsparcie uczestników projektów w ramach prowadzenia testów biznesowych rozwiązań.

Od Kandydatek/ów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wysokich umiejętności analitycznych,
  • nastawienia na rozwiązywanie problemów i wdrażanie inicjatyw biznesowych,
  • umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, statystyka, ekonometria, pokrewne).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca@mediaflex.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Analityk biznesowy”.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mediaflex Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.