IT Technical Project Manager

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: IT Technical Project Manager

Wymagania:
– znajomość standardów prowadzenie projektów IT (w szczególności miękkie metodyki)
– doświadczenie w realizacji projektów z branży IT
– praktyczna znajomość procesu tworzenia oraz wdrażania oprogramowania
– znajomość technologii programistycznych / znajomość branży IT
– umiejętność zarządzania czasem pracy – swoim i zespołu / zdolność ustalania priorytetów
– analityczny umysł
– komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientem, umiejętność pracy w zespole
– umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku
– zdolności przywódcze, umiejętność motywacji zespołu

Mile widziane:
– wykształcenie informatyczne

Zadania:
– nadzór nad projektem
– tworzenie zespołów projektowych
– tworzenie harmonogramów, monitorowanie i raportowanie postępów i ryzyka
– udział w spotkaniach z klientem
– nadzór nad dokumentacją projektową
– wsparcie Key Account Managera

Co oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
– umowę o pracę lub b2b
– możliwość rozwoju zawodowego
– elastyczne godziny pracy
– kartę multisport, opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego
– pracę w młodym, zgranym zespole

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: praca@mediaflex.pl (w tytule wpisując IT Technical Project Manager)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.