Junior Account Manager

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Account Manager

 Gwarantujemy:

  • pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • elastyczną formę zatrudnienia,
  • elastyczne godziny pracy dla studentów,
  • przyjazną atmosferę,
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, w szczególności nawiązywanie kontaktów telefonicznych z potencjalnymi klientami telefoniczne,
  • przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych,
  • analiza potrzeb Klientów,
  • czynny udział w procesie tworzenia i rozwijania sprzedawanych produktów,
  • tworzenie bazy potencjalnych klientów,
  • bieżącą współpracę, z wszystkimi Działami firmy – w realizacji posprzedażowej obsługi Klienta,
  • monitorowanie działań firm konkurencyjnych.

Od Kandydatek/ów oczekujemy:

  • doświadczenia w obsłudze Klienta lub praca w dziale telemarketingu,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • determinacji i zaangażowania w realizacji postawionych celów,
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w Zespole,
  • minimum średniego wykształcenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca@mediaflex.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Junior Account Manager”.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mediaflex Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.