Analityk Systemowy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk Systemowy

Co oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu w dynamicznie rozwijającej się firmie IT

-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

-umowę o pracę lub B2B

-możliwość rozwoju zawodowego

-elastyczne godziny pracy

-kartę Multisport, opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego

-pracę w młodym, zgranym zespole

Zadania:

-weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych

-zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych

-doradztwo dla partnerów biznesowych w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań

-analiza procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów

-współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w ramach wytwarzania oprogramowania

-prowadzenie dokumentacji analitycznej

-wsparcie uczestników projektów w ramach prowadzenia testów biznesowych rozwiązań

Wymagania:

-wykształcenie wyższe – preferowane kierunki informatyka, ekonometria lub pokrewne

-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a szczególnie MS Excel

-umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji

-umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

-otwartość na wdrażanie inicjatyw biznesowych

-wiedza z zakresu rozwoju oprogramowania oraz metod gwarancji wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań

-silna motywacja do rozwoju własnych umiejętności

Mile widziane:

-doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca@mediaflex.pl
z dopiskiem w tytule wiadomości „Analityk Systemowy”.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mediaflex Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji”.*

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

* Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Mediaflex Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wodnej 17, 30-556 Kraków. Dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu otrzymania CV, w przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 4 lata od momentu otrzymania CV.
Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Ponadto każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.