Młodszy Analityk Biznesowy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Analityk Biznesowy

Co oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu w dynamicznie rozwijającej się firmie IT

-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

-umowę o pracę lub b2b

-możliwość rozwoju zawodowego

-elastyczne godziny pracy

-kartę multisport, opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego

-pracę w młodym, zgranym zespole

Zadania:

-weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych

-zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych

-doradztwo dla partnerów biznesowych w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań

-analiza procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów

-współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w ramach wytwarzania oprogramowania

-prowadzenie dokumentacji analitycznej

-wsparcie uczestników projektów w ramach prowadzenia testów biznesowych rozwiązań

Wymagania:

-wykształcenie wyższe – preferowane kierunki informatyka, ekonometria lub pokrewne

-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a szczególnie MS Excel

-umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji

-umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów

-otwartość na wdrażanie inicjatyw biznesowych

-wiedza z zakresu rozwoju oprogramowania oraz metod gwarancji wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań

-silna motywacja do rozwoju własnych umiejętności

Mile widziane:

-doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: praca@mediaflex.pl z dopiskiem w tytule wiadomości „Młodszy Analityk Biznesowy”.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mediaflex Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.