Aplikacje mobilne

 • Twoim zdaniemTwoim zdaniem

  Twoim zdaniem

  2016

  Aplikacja mobilna Twoim zdaniem wzbogaci każde wystąpienie, a także urozmaici szkolenie. Sprawdzi się zarówno na małych spotkaniach wewnętrznych jak i dużych konferencjach. 

  zobacz szczegóły
 • PolpharmonyPolpharmony

  Polpharmony

  2017

  Działanie aplikacji mobilnej opierało się na technologii QR kodów oraz beaconów. Dla uatrakcyjnienia rywalizacji, w trakcie trwania konferencji, wyniki gry były prezentowane na żywo. Po zakończeniu rywalizacji gracz mógł przejrzeć listę zdobytych Polpharmonów przypisanych do konkretnych pytań.  Całość akcji spotkała się z dużym zainteresowaniem.

  zobacz szczegóły
 • Dieta dla koksaDieta dla koksa

  Dieta dla koksa

  2015

  Dieta dla koksa to aplikacja mobilna dla osób prowadzących aktywny tryb życia oraz uprawiających sport. Aplikacja zawiera przepisy na 7 dni. W najnowszej wersji dostępne są nowe funkcjonalności t.j ulubione, rozpisana zawartość składników odżywczych oraz lista zakupów. 

  zobacz szczegóły
 • Dieta dla Super LeniaDieta dla Super Lenia

  Dieta dla Super Lenia

  2015

  Dieta dla Super lenia to ułatwienie dla osób, które nie mają czasu na gotowanie. Aplikacja zawiera przepisy na 7 dni. W najnowszej wersji aplikacji dostępne są nowe funkcjonalności t.j ulubione, rozpisana zawartość makro składników odżywczych oraz lista zakupów.

  zobacz szczegóły
 • Dieta wegetariańskaDieta wegetariańska

  Dieta wegetariańska

  2015

  Dieta wegetariańska to aplikacja dla osób, które wykluczyły ze swojej diety mięso a chcą jeść pełnowartościowe posiłki. Aplikacja zawiera przepisy na 7 dni. W najnowszej wersji aplikacji dostępne są nowe funkcjonalności t.j ulubione, rozpisana zawartość makro składników odżywczych oraz lista zakupów.

  zobacz szczegóły
 • Horoskopy EzoterHoroskopy Ezoter

  Horoskopy Ezoter

  2015

  Aplikacja jest bezpłatna i zawiera tygodniowy, miesięczny oraz roczny horoskop. Działa ona w połączeniu z internetem. O nowym wpisie przypomina specjalnie wygenerowane przypomnienie. Horoskopy Ezoter zostały wypuszczone na 3 systemy: Android, Windows Phone oraz iOS.  Aplikacja wchodzi w skład marki PROTIGER.

  zobacz szczegóły
 • Trening w domuTrening w domu

  Trening w domu

  2015

  Trening w domu do aplikacja mobilna dla osób, które nie mają czasu lub nie chcą ćwiczyć na siłowni.  Aplikacja pomaga zadbać o swoją sylwetkę i utrzymać kondycję. Każde z ćwiczeń zostało dokładnie opisane. Aplikacja została wypuszczona na system Windows Phone oraz na Apple TV.

  zobacz szczegóły
 • Dieta bez papierosaDieta bez papierosa

  Dieta bez papierosa

  2015

  Dieta bez papierosa ma być pomocą, dla osób rzucających palenie, u których zwiększa się skłonność do podjadania. Aby zamienić niezdrowe przekąski na pożywne i zdrowe dania stworzyliśmy aplikację zbierającą te posiłki. Aplikacja została zaprojektowana na systemy: Android, Windows Phone oraz iOS.

  zobacz szczegóły
 • PROTIGERPROTIGER

  PROTIGER

  2015

  PROTIGER to nie tylko marka oferująca aplikacje mobilne. Ma ona motywować do zmiany swoich nawyków żywieniowych i treningów. Aplikacje zostały opracowane przy współpracy ze specjalistami z dziedziny fitness i zdrowia.

  zobacz szczegóły
 • Dieta dla rowerzystyDieta dla rowerzysty

  Dieta dla rowerzysty

  2015

  Stworzenie we współpracy z Club Creator i Zmień Swoje Ciało aplikacji z dedykowaną dietą dla pasjonatów jazdy na rowerze. Przepisy opracował profesjonalny dietetyk.

  zobacz szczegóły
 • Dieta dla leniaDieta dla lenia

  Dieta dla lenia

  2015

  We współpracy z Club Creator przygotowaliśmy aplikację dla osób zapracowanych lub tych, którzy nie chcą spędzić wiele czasu w kuchni gotując. Przepisy są szybkie i proste do przygotowania.

  zobacz szczegóły
 • Wiek SercaWiek Serca

  Wiek Serca

  2015

  Stworzenie aplikacji Wiek Serca na podstawie opracowanego przez profesorów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego algorytmu. Główny cel to mierzenie wieku serca pacjentów w ramach akcji „Ciśnienie na życie”, której inicjatorem jest Grupa Polpharma.

  zobacz szczegóły
 • iDoc 2.0iDoc 2.0

  iDoc 2.0

  2015

  Dla naszego stałego Klienta, firmy Polpharma zrealizowaliśmy aplikację mobilną na iPada umożliwiającą dystrybucję materiałów marketingowych i promocyjnych wśród Przedstawicieli Medycznych.

  zobacz szczegóły
 • Dieta bezglutenowaDieta bezglutenowa

  Dieta bezglutenowa

  2015

  Dedykowana, tygodniowa dieta dla osób nietolerujących glutenu. Aplikacja dostępna jest na telefony z Android i Windows Phone.

  zobacz szczegóły
 • Dieta na zgagęDieta na zgagę

  Dieta na zgagę

  2015

  Dedykowana, tygodniowa dieta dla osób, które mają problemy ze zgagą. Aplikacja dostępna jest na telefony z Android i Windows Phone.

  zobacz szczegóły
 • Dieta dla biegaczaDieta dla biegacza

  Dieta dla biegacza

  2015

  We współpracy z Club Creator przygotowaliśmy aplikację pomagającą biegaczom w wyborze i zachowaniu profesjonalnej diety. Aplikacja dostępna jest na telefony z Android i Windows Phone.

  zobacz szczegóły
 • Kardiometr Polpharma 2Kardiometr Polpharma 2

  Kardiometr Polpharma 2

  2014

  Dla firmy Polpharma ulepszyliśmy poprzednią wersję aplikacji Kardiometr o nowe funkcjonalności.

  zobacz szczegóły
 • E-learning DayE-learning Day

  E-learning Day

  2014

  Realizacja aplikacji mobilnej na system iOS i Androd na potrzeby konferencji.

  zobacz szczegóły
 • SyllabusSyllabus

  Syllabus

  2014

  Dla szkoły językowej Syllabus przygotowaliśmy aplikację pomagającą w przypominaniu i nauce słówek każdego dnia.

  zobacz szczegóły
 • Intelligent GuideIntelligent Guide

  Intelligent Guide

  2014

  Stworzyliśmy wielojęzyczną aplikację mobilną dla krakowskich turystów.

  zobacz szczegóły

Wiele z realizowanych przez nas projektów ma charakter poufny, dlatego w serwisie prezentowana jest tylko część informacji o klientach i rozwiązaniach. Zaufanie i szacunek to podstawa przy budowaniu długofalowych relacji z klientami.