Aplikacje na Facebooka

 • Eat like a PROTIGEREat like a PROTIGER

  Eat like a PROTIGER

  2015

  Stworzenie aplikacji konkursowej dla marki PROTIGER. Zadaniem uczestników jest zamieszczenie zdjęć przygotowanych przez siebie posiłków z diet. Aplikacja konkursowa daje możliwość głosowania, udostępniania zdjęć, a także zapraszania znajomych do konkursu. Użytkownicy mogą zobaczyć zajmowane przez siebie miejsce w rankingu ogólnym. 

  zobacz szczegóły
 • ZOPOT – Poland, Move Your ImaginationZOPOT – Poland, Move Your Imagination

  ZOPOT – Poland, Move Your Imagination

  2015

  Stworzenie aplikacji konkursowej dla Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej. Zadaniem uczestników jest zamieszczenie zdjęć odpowiadających na pytanie „Z czym kojarzy Ci się Polska” .

  zobacz szczegóły
 • Wodna WieżaWodna Wieża

  Wodna Wieża

  2011

  Dla wyjątkowej pszczyńskiej restauracji przygotowaliśmy flashową grę na Facebooka. Ilość śmiałków próbujących pokonać zakamarki steampunkowego labiryntu przerosła nasze oczekiwania.

  zobacz szczegóły
 • Castrol Service ParkCastrol Service Park

  Castrol Service Park

  2011

  Wykonaliśmy aplikację od strony technologicznej na zlecenie Instytutu Rozwoju Reklamy.

  zobacz szczegóły
 • OlimpOlimp

  Olimp

  2011

  Dla biura turystycznego Olimp przygotowaliśmy konkurs fotograficzny, który znacznie przyczynił się do wzrostu popularności firmy.

  zobacz szczegóły

Wiele z realizowanych przez nas projektów ma charakter poufny, dlatego w serwisie prezentowana jest tylko część informacji o klientach i rozwiązaniach. Zaufanie i szacunek to podstawa przy budowaniu długofalowych relacji z klientami.