Kultura i rozrywka

 • Eat like a PROTIGEREat like a PROTIGER

  Eat like a PROTIGER

  2015

  Stworzenie aplikacji konkursowej dla marki PROTIGER. Zadaniem uczestników jest zamieszczenie zdjęć przygotowanych przez siebie posiłków z diet. Aplikacja konkursowa daje możliwość głosowania, udostępniania zdjęć, a także zapraszania znajomych do konkursu. Użytkownicy mogą zobaczyć zajmowane przez siebie miejsce w rankingu ogólnym. 

  zobacz szczegóły
 • Horoskopy EzoterHoroskopy Ezoter

  Horoskopy Ezoter

  2015

  Aplikacja jest bezpłatna i zawiera tygodniowy, miesięczny oraz roczny horoskop. Działa ona w połączeniu z internetem. O nowym wpisie przypomina specjalnie wygenerowane przypomnienie. Horoskopy Ezoter zostały wypuszczone na 3 systemy: Android, Windows Phone oraz iOS.  Aplikacja wchodzi w skład marki PROTIGER.

  zobacz szczegóły
 • ECM PendereckiegoECM Pendereckiego

  ECM Pendereckiego

  2012

  Dla nowo wybudowanego Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego wykonaliśmy stronę internetową.

  zobacz szczegóły
 • Męskie GranieMęskie Granie

  Męskie Granie

  2010

  We współpracy z agencją reklamową Leo Burnett przygotowaliśmy łatwy do zarządzania, pełen multimediów serwis wspierający trasę koncertową Męskie Granie organizowaną przez Grupę Żywiec.

  zobacz szczegóły

Wiele z realizowanych przez nas projektów ma charakter poufny, dlatego w serwisie prezentowana jest tylko część informacji o klientach i rozwiązaniach. Zaufanie i szacunek to podstawa przy budowaniu długofalowych relacji z klientami.