Pozostałe

 • AdserverAdserver

  Adserver

  2016

  Rozwiązanie opiera się o działanie systemu informatycznego umożliwiającego emisję i zarządzanie internetowymi kampaniami reklamowymi. 

  zobacz szczegóły
 • Dieta dla koksaDieta dla koksa

  Dieta dla koksa

  2015

  Dieta dla koksa to aplikacja mobilna dla osób prowadzących aktywny tryb życia oraz uprawiających sport. Aplikacja zawiera przepisy na 7 dni. W najnowszej wersji dostępne są nowe funkcjonalności t.j ulubione, rozpisana zawartość składników odżywczych oraz lista zakupów. 

  zobacz szczegóły
 • protiger.orgprotiger.org

  protiger.org

  2015

  Zadaniem było wykonanie projektu od strony technologicznej z wykorzystaniem systemu WordPress. Protiger.org to strona marki PROTIGER, promującej zdrowy i aktywny tryb życia. Strona przedstawia główne założenia marki jak również dotychczas wypuszczone aplikacje. Strona dostępna jest w dwóch wersjach językowych. 

  zobacz szczegóły
 • Dieta dla Super LeniaDieta dla Super Lenia

  Dieta dla Super Lenia

  2015

  Dieta dla Super lenia to ułatwienie dla osób, które nie mają czasu na gotowanie. Aplikacja zawiera przepisy na 7 dni. W najnowszej wersji aplikacji dostępne są nowe funkcjonalności t.j ulubione, rozpisana zawartość makro składników odżywczych oraz lista zakupów.

  zobacz szczegóły
 • Dieta wegetariańskaDieta wegetariańska

  Dieta wegetariańska

  2015

  Dieta wegetariańska to aplikacja dla osób, które wykluczyły ze swojej diety mięso a chcą jeść pełnowartościowe posiłki. Aplikacja zawiera przepisy na 7 dni. W najnowszej wersji aplikacji dostępne są nowe funkcjonalności t.j ulubione, rozpisana zawartość makro składników odżywczych oraz lista zakupów.

  zobacz szczegóły
 • Trening w domuTrening w domu

  Trening w domu

  2015

  Trening w domu do aplikacja mobilna dla osób, które nie mają czasu lub nie chcą ćwiczyć na siłowni.  Aplikacja pomaga zadbać o swoją sylwetkę i utrzymać kondycję. Każde z ćwiczeń zostało dokładnie opisane. Aplikacja została wypuszczona na system Windows Phone oraz na Apple TV.

  zobacz szczegóły
 • Dieta bez papierosaDieta bez papierosa

  Dieta bez papierosa

  2015

  Dieta bez papierosa ma być pomocą, dla osób rzucających palenie, u których zwiększa się skłonność do podjadania. Aby zamienić niezdrowe przekąski na pożywne i zdrowe dania stworzyliśmy aplikację zbierającą te posiłki. Aplikacja została zaprojektowana na systemy: Android, Windows Phone oraz iOS.

  zobacz szczegóły
 • PROTIGERPROTIGER

  PROTIGER

  2015

  PROTIGER to nie tylko marka oferująca aplikacje mobilne. Ma ona motywować do zmiany swoich nawyków żywieniowych i treningów. Aplikacje zostały opracowane przy współpracy ze specjalistami z dziedziny fitness i zdrowia.

  zobacz szczegóły
 • Dieta dla rowerzystyDieta dla rowerzysty

  Dieta dla rowerzysty

  2015

  Stworzenie we współpracy z Club Creator i Zmień Swoje Ciało aplikacji z dedykowaną dietą dla pasjonatów jazdy na rowerze. Przepisy opracował profesjonalny dietetyk.

  zobacz szczegóły
 • Dieta dla leniaDieta dla lenia

  Dieta dla lenia

  2015

  We współpracy z Club Creator przygotowaliśmy aplikację dla osób zapracowanych lub tych, którzy nie chcą spędzić wiele czasu w kuchni gotując. Przepisy są szybkie i proste do przygotowania.

  zobacz szczegóły
 • Dieta bezglutenowaDieta bezglutenowa

  Dieta bezglutenowa

  2015

  Dedykowana, tygodniowa dieta dla osób nietolerujących glutenu. Aplikacja dostępna jest na telefony z Android i Windows Phone.

  zobacz szczegóły
 • Dieta na zgagęDieta na zgagę

  Dieta na zgagę

  2015

  Dedykowana, tygodniowa dieta dla osób, które mają problemy ze zgagą. Aplikacja dostępna jest na telefony z Android i Windows Phone.

  zobacz szczegóły
 • Dieta dla biegaczaDieta dla biegacza

  Dieta dla biegacza

  2015

  We współpracy z Club Creator przygotowaliśmy aplikację pomagającą biegaczom w wyborze i zachowaniu profesjonalnej diety. Aplikacja dostępna jest na telefony z Android i Windows Phone.

  zobacz szczegóły
 • AquaforestAquaforest

  Aquaforest

  2014

  Zaprogramowaliśmy i wdrożyliśmy nową stronę aquaforest.eu z profesjonalnymi produktami do akwarystyki morskiej.

  zobacz szczegóły
 • Zdjęcia HDZdjęcia HD

  Zdjęcia HD

  2012

  Dla studia nowoczesnej fotografii firmy Kasowki i Spółka zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy system do zamawiania zdjęć i fotogadżetów online.

  zobacz szczegóły
 • AlpolAlpol

  Alpol

  2011

  Alpol to lider w systemach bezpieczeństwa. Firma wymagała serwisu przystającego do jej najwyższych standardów. Dzięki rozbudowanej strefie klienta stał się również wygodnym narzędziem. Naszym zadaniem było przygotowanie projektu funkcjonalnego oraz grafiki.

  zobacz szczegóły
 • EmessEmess

  Emess

  2011

  Bezpieczeństwo w górach to rzecz najważniejsza. Naszym zadaniem było opracowanie techniczne platformy pozwalającej na wysyłanie smsów i e-maili ratunkowych.

  zobacz szczegóły
 • IDGIDG

  IDG

  2010

  IDG to znany portal informacyjny biznesowo-technologiczny. Przygotowaliśmy część technologiczną jego nowej odsłony – od logiki biznesowej, po mechanizmy wydajnościowe.

  zobacz szczegóły

Wiele z realizowanych przez nas projektów ma charakter poufny, dlatego w serwisie prezentowana jest tylko część informacji o klientach i rozwiązaniach. Zaufanie i szacunek to podstawa przy budowaniu długofalowych relacji z klientami.