Serwisy www

 • Pogoda dla najlepszychPogoda dla najlepszych

  Pogoda dla najlepszych

  2016

  Pracownicy podzieleni są na odpowiednie grupy sprzedażowe. Osoby plasujące się na najwyższych miejscach w rankingu otrzymują nagrodę w postaci egzotycznej wycieczki. Ranking tworzony jest na podstawie importowanego pliku excel i wyświetlany w konkretnym, ustalonym czasie. 

  zobacz szczegóły
 • protiger.orgprotiger.org

  protiger.org

  2015

  Zadaniem było wykonanie projektu od strony technologicznej z wykorzystaniem systemu WordPress. Protiger.org to strona marki PROTIGER, promującej zdrowy i aktywny tryb życia. Strona przedstawia główne założenia marki jak również dotychczas wypuszczone aplikacje. Strona dostępna jest w dwóch wersjach językowych. 

  zobacz szczegóły
 • AquaforestAquaforest

  Aquaforest

  2014

  Zaprogramowaliśmy i wdrożyliśmy nową stronę aquaforest.eu z profesjonalnymi produktami do akwarystyki morskiej.

  zobacz szczegóły
 • SEKA.eduSEKA.edu

  SEKA.edu

  2013

  Dla firmy SEKA.edu zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy wortal internetowy o tematyce szeroko pojętej branży HR.

  zobacz szczegóły
 • ECM PendereckiegoECM Pendereckiego

  ECM Pendereckiego

  2012

  Dla nowo wybudowanego Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego wykonaliśmy stronę internetową.

  zobacz szczegóły
 • Sora ForteSora Forte

  Sora Forte

  2012

  W związku z wprowadzeniem na rynek nowego szamponu leczniczego przez firmę Scan Anida stworzyliśmy stronę internetową promującą produkt i będącą bazą wiedzy na temat leczenia oraz profilaktyki wszawicy.

  zobacz szczegóły
 • Instytut Wolnej MyśliInstytut Wolnej Myśli

  Instytut Wolnej Myśli

  2012

  Dla Instytutu Wolnej Myśli, świadczącego profesjonalne usługi szkoleniowe, wdrożyliśmy i dostosowaliśmy do indywidualnych wymagań platformę e-learningową Moodle, która wspomaga prowadzenie szkoleń.

  zobacz szczegóły
 • AlpolAlpol

  Alpol

  2011

  Alpol to lider w systemach bezpieczeństwa. Firma wymagała serwisu przystającego do jej najwyższych standardów. Dzięki rozbudowanej strefie klienta stał się również wygodnym narzędziem. Naszym zadaniem było przygotowanie projektu funkcjonalnego oraz grafiki.

  zobacz szczegóły
 • Anida PharmacyAnida Pharmacy

  Anida Pharmacy

  2011

  Firma Scan Anida potrzebowała serwisu www nadążającego za jej dynamicznym rozwojem. Zaproponowaliśmy efektowną, nastawioną na promocję produktu grafikę, jednocześnie opierając witrynę na autorskim CMS. Sukces projektu zaowocował stałą współpracą.

  zobacz szczegóły
 • EmessEmess

  Emess

  2011

  Bezpieczeństwo w górach to rzecz najważniejsza. Naszym zadaniem było opracowanie techniczne platformy pozwalającej na wysyłanie smsów i e-maili ratunkowych.

  zobacz szczegóły
 • Męskie GranieMęskie Granie

  Męskie Granie

  2010

  We współpracy z agencją reklamową Leo Burnett przygotowaliśmy łatwy do zarządzania, pełen multimediów serwis wspierający trasę koncertową Męskie Granie organizowaną przez Grupę Żywiec.

  zobacz szczegóły
 • IDGIDG

  IDG

  2010

  IDG to znany portal informacyjny biznesowo-technologiczny. Przygotowaliśmy część technologiczną jego nowej odsłony – od logiki biznesowej, po mechanizmy wydajnościowe.

  zobacz szczegóły
 • Turystyka WPTurystyka WP

  Turystyka WP

  2010

  Oprogramowanie serwisu przygotowaliśmy na bardzo dużą liczbę odwiedzin oraz zintegrowaliśmy z API Wirtualnej Polski. Treści na stronie zarządzane są przez nasz autorski CMS.

  zobacz szczegóły
 • Klub LekarzyKlub Lekarzy

  Klub Lekarzy

  2009

  Zbudowaliśmy zamknięty portal społecznościowy przeznaczony dla osób związanych z medycyną. Stworzony pod specyficzne potrzeby grupy serwis stale optymalizujemy i rozbudowujemy o nowe funkcjonalności.

  zobacz szczegóły

Wiele z realizowanych przez nas projektów ma charakter poufny, dlatego w serwisie prezentowana jest tylko część informacji o klientach i rozwiązaniach. Zaufanie i szacunek to podstawa przy budowaniu długofalowych relacji z klientami.