Turystyka

 • Pogoda dla najlepszychPogoda dla najlepszych

  Pogoda dla najlepszych

  2016

  Pracownicy podzieleni są na odpowiednie grupy sprzedażowe. Osoby plasujące się na najwyższych miejscach w rankingu otrzymują nagrodę w postaci egzotycznej wycieczki. Ranking tworzony jest na podstawie importowanego pliku excel i wyświetlany w konkretnym, ustalonym czasie. 

  zobacz szczegóły
 • ZOPOT – Poland, Move Your ImaginationZOPOT – Poland, Move Your Imagination

  ZOPOT – Poland, Move Your Imagination

  2015

  Stworzenie aplikacji konkursowej dla Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej. Zadaniem uczestników jest zamieszczenie zdjęć odpowiadających na pytanie „Z czym kojarzy Ci się Polska” .

  zobacz szczegóły
 • Intelligent GuideIntelligent Guide

  Intelligent Guide

  2014

  Stworzyliśmy wielojęzyczną aplikację mobilną dla krakowskich turystów.

  zobacz szczegóły
 • Wodna WieżaWodna Wieża

  Wodna Wieża

  2011

  Dla wyjątkowej pszczyńskiej restauracji przygotowaliśmy flashową grę na Facebooka. Ilość śmiałków próbujących pokonać zakamarki steampunkowego labiryntu przerosła nasze oczekiwania.

  zobacz szczegóły
 • MobiGuideMobiGuide

  MobiGuide

  2011

  Przewodnik turystyczny na Twoim telefonie. Stworzyliśmy atrakcyjne wizualnie, praktyczne aplikacje w kilku wersjach językowych. Prócz sekcji informacyjnej zawierają interaktywne mapy z możliwością planowania trasy wycieczki.

  zobacz szczegóły
 • OlimpOlimp

  Olimp

  2011

  Dla biura turystycznego Olimp przygotowaliśmy konkurs fotograficzny, który znacznie przyczynił się do wzrostu popularności firmy.

  zobacz szczegóły
 • Turystyka WPTurystyka WP

  Turystyka WP

  2010

  Oprogramowanie serwisu przygotowaliśmy na bardzo dużą liczbę odwiedzin oraz zintegrowaliśmy z API Wirtualnej Polski. Treści na stronie zarządzane są przez nasz autorski CMS.

  zobacz szczegóły

Wiele z realizowanych przez nas projektów ma charakter poufny, dlatego w serwisie prezentowana jest tylko część informacji o klientach i rozwiązaniach. Zaufanie i szacunek to podstawa przy budowaniu długofalowych relacji z klientami.