Zaproszenie na Targi Mobile IT

Autor:  Monika Wincenciak
04-02-2017

Już niecałe 3 tygodnie dzielą nas od pierwszego dnia Targów Mobile IT w Krakowie.  Odbędą się one dokładnie w dniach 22-23 lutego w hali Expo przy ulicy Galicyjskiej 9. 

Tym razem prócz roli wystawcy w ramach targów, nasz prelegent będzie miał okazję podzielić się z uczestnikami targów swoją wiedzą w ramach Seminariów Workshops. Tematem prezentacji będzie „Wsparcie sprzedaży offline w strategii omnichannel”. Jeżeli chcecie wgłębić się w temat wszechkanałości i poznać od kuchni nie znane być może narzędzia offline omnichannel – zapraszamy Was serdecznie 23.02.17 o godz. 10:20.

W trakcie dwóch dni targów będziemy czekać a Was przy stoisku E3, gdzie chętnie odpowiemy na Wasze pytania i przedstawimy ofertę naszej firmy.

O dokładniejszym planie będziemy informować na bieżąco na naszym fanpage’u na FB oraz stronie LinkedIn. Mamy nadzieje, że widzimy się już za niedługo :)

Udostępnij
Autor:  Monika Wincenciak
Marketing Manager w Mediaflex. Copywriterka z powołania. Każdy dzień rozpoczyna od przeglądnięcia Social Mediów. W wolnej chwili planuje swoje kolejne podróże, które są jej pasją.