Firmowa integracja MEDIAFLEX

Autor:  Monika Wincenciak
28-05-2017

Maj jest idealnym czasem nie tylko na zebranie się rozpoczęcie swojej przygody sportowej, ale i Wyjazd firmowy. No właśnie już drugi rok z rzędu w połowie maja wybieramy się w polskie góry, aby trochę się zintegrować, wypocząć, ale i spędzić trochę czasu na burzy mózgów. W tym roku 12.05-14.05 mieliśmy okazję odpoczywać w miejscowości Czerwienne nieopodal Zakopanego. Poniżej krótka relacja z naszego wyjazdu :) 

Wystartowaliśmy w piątek z samego rana. Tak, aby mieć przed sobą perspektywę całego, produktywnego dnia. Po zameldowaniu się w pokojach wyruszyliśmy w trasę. Na pierwszy dzień obraliśmy kierunek – Dolina Chochołowska. Niestety w naszym punkcie docelowym nie znaleźliśmy już krokusów. Za to skusiliśmy się na pyszną szarlotkę.

Wieczorem po chwili odpoczynku przyszedł czas na pysznego grilla i integrację. Nasz Mediaflexowy zespół grał nam najlepsze polskie piosenki. Najwytrwalsi zamykali imprezę razem ze wschodem słońca :)

Drugi dzień rozpoczęliśmy od niemiłej niespodzianki – ładna pogoda nas opuściła. Co za tym idzie, nasze plany rowerowe lekko się zmieniły i wyruszyliśmy na spacer po Zakopanym. Mglista pogoda nie spowodowała braku uśmiechu na naszych buziach. Dowód poniżej :)

Popołudniem wzięliśmy się za twórczą część wyjazdu czyli warsztaty, na których nie tylko odkryliśmy swoje tendencje do ryzyka, ale i przedyskutowaliśmy sprawy dotyczące usprawnień w naszej firmie. Zrodziło się kilka bardzo ciekawych pomysłów, które mamy zamiar powoli wprowadzać w życie. Dalej przyszedł czas na prezentację naszej Mediaflexowej koleżanki, która to zdecydowała się na ponad dwumiesięczną wyprawą po Azji Południowo-Wschodniej. Mieliśmy możliwość choć na chwilę przenieść się myślami w piękne i dzikie tereny :) Prezentację z pewnością zapamiętamy na długo. Dzięki Patrycja!

W niedzielę pełni energii wyjechaliśmy do Krakowa, ale wyjazd wspominamy do dziś :)

Całą fotorelację można znaleźć na naszym firmowym Facebooku:
https://www.facebook.com/pg/Mediaflex/photos/?tab=album&album_id=10155351858537905

Udostępnij
Autor:  Monika Wincenciak
Marketing Manager w Mediaflex. Copywriterka z powołania. Każdy dzień rozpoczyna od przeglądnięcia Social Mediów. W wolnej chwili planuje swoje kolejne podróże, które są jej pasją.