Administrator IT

Dołącz do zespołu Mediaflex na stanowisko Administrator IT!

Wymagania:

  • Samodzielność i umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Min. wykształcenie techniczne informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość środowiska Linux Debian
  • Umiejętność diagnozowania i konfiguracji sprzętów i systemów IT
  • Podstawowa znajomość Azure i Active Directory
  • Wiedza z zakresu sieci i bezpieczeństwa sieciowego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane:

  • Umiejętność automatyzacji zadań

Zadania:

  • Zarządzanie systemami i technologiami MySQL, Apache2, Nginx, node.js, PostgreSQL, PHP, Docker
  • Tworzenie bezpiecznej infrastruktury ochrony i wymiany danych w firmie, automatyzacja procesów monitorowania systemów oraz zabezpieczania danych
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych
  • Nadawanie uprawnień i zarządzanie użytkownikami
  • Tworzenie i dbałość o stanowiska komputerowe, serwis sprzętu
  • Reagowanie na bieżące zgłoszenia nieprawidłowości od współpracowników
  • Bieżący kontakt i współpraca z zewnętrznymi administratorami

Co oferujemy:

  • Dużą autonomię w doborze wykorzystywanych technologii i rozwiązań oraz realny wpływ na funkcjonowanie firmy
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Umowę w wymiarze godzin 0,5 etatu lub cały etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego (m.in. aktywne uczestnictwo w szkoleniach)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę MultiSport, opiekę medyczną, lekcje języka angielskiego
  • Pracę w zgranym zespole, bez zbędnej hierarchii
  • Darmowe napoje, kawa, herbaty, często owoce i słodycze

Chcesz aplikować?

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: praca@mediaflex.pl (w tytule wpisując – Administrator IT)
z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz pozostałych obowiązujących w tym zakresie regulacjach prawa krajowego i wspólnotowego. Wyrażam jednocześnie zgodę na kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz na wykorzystanie mojego zgłoszenia w celach przyszłych rekrutacji.”