iOS Developer

Jeśli:
• Chcesz mieć duży wpływ na wytwarzanie oprogramowania
• Nie masz problemu z samodzielnym podejmowaniu kluczowych decyzji

dołącz do nas jako – iOS Developer!

Zadania:
• Tworzenie i rozwijanie aplikacji mobilnych na platformę iOS
• Dbałość o wysoką jakość kodu
• Opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu i wprowadzanych zmian

Oczekiwania:
• Znajomość języka Swift 5
• Umiejętność korzystania z narzędzia Git
• Znajomość REST API
• Umiejętność wzorców projektowych MVC i/lub MVVM
• Znajomość UIKit, Storyboard
• Umiejętność pracy w zespole, samodyscypliny i efektywnego zarządzania własnym czasem

Mile widziane:
• Doświadczenie w Objective-C
• Tworzenie i zarządzanie certyfikatami (App Store Connect i Developer Program)
• Znajomość Core Data lub Realm
• Znajomość bibliotek: PromiseKit, Alamofire, Moya, SnapKit, Firebase

Oferujemy:
• Pracę w zgranym zespole, bez zbędnej hierarchii, z możliwością rzeczywistego wpływu na rozwój firmy
• Możliwość uczestnictwa w szkoleniach (budżet szkoleniowy), konferencjach, dostęp do wewnętrznej biblioteczki
• Dowolną formę zatrudnienia w pełnym wymiarze etatu
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30 – 9:00)
• Pracę w systemie hybrydowym (2 dni zdalnie, 3 dni w biurze)
• Pakiet benefitów (MultiSport, prywatna opieka medyczna, lekcje języka angielskiego)
• W biurze zapewnione: darmowe napoje, kawa, herbaty, często owoce i słodycze
• Wspólne integracje po pracy

Chcesz aplikować?

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: praca@mediaflex.pl  (w tytule wpisując: iOS Developer).
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz pozostałych obowiązujących w tym zakresie regulacjach prawa krajowego i wspólnotowego. Wyrażam jednocześnie zgodę na kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz na wykorzystanie mojego zgłoszenia w celach przyszłych rekrutacji”.