Junior Project Manager

Dołącz do nas jako Junior Project Manager!

Zadania:

• Koordynacja i zarządzanie projektami z obszaru IT (początkowo z pomocą doświadczonych Project Managerów)
• Budowanie zespołów projektowych
• Współpraca z zespołem programistów, designerów, testerów
• Tworzenie harmonogramów, monitorowanie oraz raportowanie postępów i ryzyka
• Budowanie relacji z Klientami
• Nadzór nad pracami analitycznymi
• Współpraca z Klientem (kontakt mailowy telefoniczny, spotkania) na każdym etapie realizacji projektu
• Wykorzystywanie metodologii Agile
• Współpraca z innymi project managerami

Oczekiwania:

• Podstawowa znajomość standardów prowadzenia projektów IT
• Samodzielność i umiejętność zarządzania czasem pracy – swoim i zespołu
• Analityczny umysł
• Wysokie umiejętności komunikacyjne
• Umiejętność pracy w zespole oraz motywowanie innych
• Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku
• Zdolności przywódcze, samodzielność

Oferujemy:

• Pracę w zgranym zespole, bez zbędnej hierarchii, z możliwością rzeczywistego wpływu na rozwój firmy
• Możliwość uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach, dostęp do wewnętrznej biblioteczki
• Dowolną formę zatrudnienia w pełnym wymiarze etatu (UZ lub b2b z płatnym urlopem)
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30 – 9:00)
• Pracę w trybie hybrydowym (2 dni pracy zdalnej, 3 dni w biurze)
• Pakiet benefitów (MultiSport, prywatna opieka medyczna, lekcje języka angielskiego)
• W biurze zapewnione: darmowe napoje, kawa, herbaty, często owoce i słodycze
• Wspólne integracje po pracy

Chcesz aplikować?

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: praca@mediaflex.pl (w tytule wpisując: Junior Project Manager). Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz pozostałych obowiązujących w tym zakresie regulacjach prawa krajowego i wspólnotowego. Wyrażam jednocześnie zgodę na kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz na wykorzystanie mojego zgłoszenia w celach przyszłych rekrutacji”