Junior Quality Manager

Jeśli:

  • Chcesz się rozwijać pod okiem doświadczonych developerów
  • Chcesz mieć wpływ na wytwarzanie oprogramowania

dołącz do nas jako – Junior Quality Manager!

Zadania:

  • Uczestnictwo w procesie testowania i zapewniania jakości oprogramowania
  • Przygotowywanie planów testów scenariuszy testowych i przypadków testowych
  • Zgłaszanie błędów w oprogramowaniu do śledzenia błędów
  • Przygotowanie dokumentacji testowej
  • Współpraca z zespołem projektowym: Projekt Managerem, Developerami, Projektantami graficznymi

Oczekiwania:

  • Pierwsze doświadczenie w testowaniu oprogramowania i zgłaszaniu błędów
  • Dbałość o szczegóły, cierpliwość
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się, rozbudowane umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Wsparcie doświadczonego zespołu developerów
  • Pracę w zgranym zespole, bez zbędnej hierarchii, z możliwością rzeczywistego wpływu na rozwój firmy
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach, dostęp do wewnętrznej biblioteczki
  • Dowolną formę zatrudnienia w pełnym wymiarze etatu
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00 – 9:00)
  • Pracę w trybie hybrydowym (2 dni pracy zdalnej, 3 dni w biurze)
  • Pakiet benefitów (MultiSport, prywatna opieka medyczna, lekcje języka angielskiego)
  • W biurze zapewnione: darmowe napoje, kawa, herbaty, często owoce i słodycze
  • Wspólne integracje po pracy

Chcesz aplikować?

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: praca@mediaflex.pl (w tytule wpisując: Junior Quality Manager). Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz pozostałych obowiązujących w tym zakresie regulacjach prawa krajowego i wspólnotowego. Wyrażam jednocześnie zgodę na kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz na wykorzystanie mojego zgłoszenia w celach przyszłych rekrutacji”