UI/UX Designer (praktyki)

Jeśli:

  • Kreatywnie i innowacyjnie podchodzisz do wyznaczanych zadań
  • Świetnie organizujesz swój czas pracy
  • Cechuje Cię samodzielność i ciągła chęć rozwoju umiejętności

– dołącz do naszego Zespołu i rozpocznij praktyki na stanowisku UI/UX Designer

Zadania:

  • Tworzenie projektów funkcjonalnych oraz graficznych aplikacji webowych, mobilnych oraz stron internetowych
  • Przeprowadzanie researchu wykorzystywanych funkcjonalności lub gotowych, sprawdzonych rozwiązań
  • Współtworzenie interaktywnych makiet w zgodzie z zasadami UX oraz w oparciu o przygotowany benchmark
  • Współtworzenie projektów graficznych

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość XD, Photoshop, Illustrator
  • Umiejętność pracy w Zespole
  • Mile widziana znajomość Axure (nieobowiązkowe)

Oferujemy:

  • Praktyki w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość zatrudnienia po odbytych praktykach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w zgranym zespole, bez zbędnej hierarchii

Chcesz aplikować?

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: praca@mediaflex.pl  (w tytule wpisując: UI/UX Designer – praktyki).
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz pozostałych obowiązujących w tym zakresie regulacjach prawa krajowego i wspólnotowego. Wyrażam jednocześnie zgodę na kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz na wykorzystanie mojego zgłoszenia w celach przyszłych rekrutacji”.