Maj jest idealnym czasem nie tylko na zebranie się rozpoczęcie swojej przygody sportowej, ale i Wyjazd firmowy. No właśnie już drugi rok z rzędu w połowie maja wybieramy się w polskie góry, aby trochę się zintegrować, wypocząć, ale i spędzić trochę czasu na burzy mózgów. W tym roku 12.05-14.05 mieliśmy okazję odpoczywać w miejscowości Czerwienne nieopodal Zakopanego. Poniżej krótka relacja z naszego wyjazdu :) 

Wystartowaliśmy w piątek z samego rana. Tak, aby mieć przed sobą perspektywę całego, produktywnego dnia. Po zameldowaniu się w pokojach wyruszyliśmy w trasę. Na pierwszy dzień obraliśmy kierunek – Dolina Chochołowska. Niestety w naszym punkcie docelowym nie znaleźliśmy już krokusów. Za to skusiliśmy się na pyszną szarlotkę. 

18519307_1688168937863168_2116160480_o

Wieczorem po chwili odpoczynku przyszedł czas na pysznego grilla i integrację. Nasz Mediaflexowy zespół grał nam najlepsze polskie piosenki. Najwytrwalsi zamykali imprezę razem ze wschodem słońca :)

Drugi dzień rozpoczęliśmy od niemiłej niespodzianki – ładna pogoda nas opuściła. Co za tym idzie, nasze plany rowerowe lekko się zmieniły i wyruszyliśmy na spacer po Zakopanym. Mglista pogoda nie spowodowała braku uśmiechu na naszych buziach. Dowód poniżej :) 

18618244_1623290497712470_1157414757_o (1)

Popołudniem wzięliśmy się za twórczą część wyjazdu czyli warsztaty, na których nie tylko odkryliśmy swoje tendencje do ryzyka, ale i przedyskutowaliśmy sprawy dotyczące usprawnień w naszej firmie. Zrodziło się kilka bardzo ciekawych pomysłów, które mamy zamiar powoli wprowadzać w życie. Dalej przyszedł czas na prezentację naszej Mediaflexowej koleżanki, która to zdecydowała się na ponad dwumiesięczną wyprawą po Azji Południowo-Wschodniej. Mieliśmy możliwość choć na chwilę przenieść się myślami w piękne i dzikie tereny :) Prezentację z pewnością zapamiętamy na długo. Dzięki Patrycja!

W niedzielę pełni energii wyjechaliśmy do Krakowa, ale wyjazd wspominamy do dziś :) 

IMG_4247 (002)

Całą fotorelację można znaleźć na naszym firmowym Facebooku: http://bit.ly/relacja_FB 

Monika Suder

AUTOR:

Specjalista ds. marketingu w Mediaflex oraz studentka Zarządzania. Copywriterka z powołania. Każdy dzień rozpoczyna od przeglądnięcia Social Mediów. W wolnej chwili planuje swoje kolejne podróże, które są jej pasją.

Zobacz więcej wpisów tego autora:

DYSKUSJA

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*