Usługi UX/UI

Trafna identyfikacja potrzeb użytkowników i prawidłowy User Experience pozwalają firmom oferować jakościowe usługi oraz zdobywać przewagę konkurencyjną.

Zobacz relacje z warsztatów UX

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Warsztaty Product Discovery

Jeśli masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować, to te warsztaty są dla Ciebie. Warsztaty udzielą nam odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące realizacji Twojego projektu.

Projekty interfejsów

Przygotujemy interaktywne makiety z niskim lub wysokim poziomem szczegółowości w zależności od potrzeby i etapu projektu. Wysoki komfort użytkowania to dla nas jeden z najważniejszych celów każdego projektu.

Audyt UX produktu

Masz funkcjonujący sklep internetowy, aplikację lub system i nie masz pomysłu co zrobić, by skuteczniej realizował swoje cele i był bardziej konkurencyjny – zidentyfikujemy problemy oraz znajdziemy rozwiązania.

Korzyści

Rozwiązanie na miarę potrzeb

Od użytkownika się wszystko zaczyna i na nim się kończy, tylko dobrze zaprojektowane rozwiązanie ma szansę na sukces.

Optymalizacja kosztów

Etap projektowania to doskonały moment na kolejną weryfikację trafności zaplanowanych do realizacji rozwiązań. Koszty wprowadzania zmian na tym etapie są nieproporcjonalnie niższe od tych wprowadzanych po wdrożeniu.

Krótszy czas realizacji projektu

Prawidłowo wykonany etap planowania i projektowania będzie procentował na kolejnych: lepsze decyzje biznesowe, dobrze zdefiniowane cele, optymalizacja czasowa i kosztowa. To tylko niektóre korzyści, które przyniesie.

Szukasz partnera do realizacji projektu?

Skontaktuj się z nami