Relacja z Targów Mobile IT

Autor:  Monika Wincenciak
09-05-2017

W dniach 22.02-23.02 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w IV Targach Mobile IT w Krakowie. Tego typu wydarzenia to idealna okazja nie tylko do zawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale również poznania konkurencji w branży IT, a także zobaczenia nowości technologicznych. Dziś zapraszamy Was na krótką relację z tego wydarzenia. 

Uczestnicy

Patrząc na przygotowania do Targów Mobile IT, na które zgłosiliśmy chęć udziału stosunkowo wcześnie, z ciekawością obserwowaliśmy listę firm, które również decydowały się na udział. Ostatecznie w wydarzeniu wzięło udział ponad 50 wystawców.  Wśród nich przeważały firmy z szeroko pojętymi rozwiązaniami technologicznymi dla biznesu. My jako wystawcy na tagach przedstawiliśmy jeden z naszych własnych produktów czyli MediaPrez – mobilne narzędzie do wsparcia sprzedaży menedżerów i przedstawicieli handlowych.

Seminaria WorkShops

W ramach całego wydarzenia mieliśmy okazję mieć swojego przedstawiciela w planie Semianariów WorkShops. Wszystkim obecnym podczas prelekcji: „Wsparcie sprzedaży offline w strategii Omnichannel” dziękujemy z tego miejsca! :) Ogólnie całe to wydarzenie towarzyszące można zaliczyć na plus. W programie Seminariów każdy mógł odnaleźć prelekcję idealną dla siebie, zarówno z zakresu marketingu, sprzedaży jak i HR-u.

Organizacja 

Nasza firma na branżowych targach tego typu gościła drugi raz. Co możemy powiedzieć na ten temat. Nie będziemy tu wywoływać nikogo z imienia i nazwiska, ale organizatorzy spisali się na medal. Komunikacja zarówna przed targami jak i w ich trakcie była na najwyższym poziomie. Organizatorzy zawsze służyli odpowiedzią na mniej i bardziej skomplikowane pytania :) Oprócz samej przestrzeni targowej patrząc od strony uczestnika-wizytatora targów, każdy był w stanie znaleźć coś dla siebie. Udowodnił to także bogaty program towarzyszący podczas, którego nie tylko można było wziąć udział we wspomnianych wcześniej seminariach WorkShops. ale w szkoleniach dotyczących tworzenia profesjonalnego maila czy też podstaw aplikacji mobilnych.

Targi oceniamy bardzo pozytywnie. Cieszymy się, że w tym roku mogliśmy zaprezentować się nie tylko jako wystawcy, ale również prelegenci. Mamy nadzieję już niedługo zagościć na kolejnym tego typu wydarzeniu :)

Inną relację z Targów można zobaczyć pod linkiem

Udostępnij
Autor:  Monika Wincenciak
Marketing Manager w Mediaflex. Copywriterka z powołania. Każdy dzień rozpoczyna od przeglądnięcia Social Mediów. W wolnej chwili planuje swoje kolejne podróże, które są jej pasją.