Podsumowanie roku 2017 i plany na 2018

Autor:  Monika Wincenciak
29-12-2017

W dzisiejszym poście przychodzimy do Was z podsumowaniem powoli odchodzącego roku. Nie możemy jednak powiedzieć, że odejdzie on w niepamięć. A wszystko to za sprawą wydarzeń, które miały miejsce. Jakie były to wydarzenia oraz jakie stawiamy sobie najważniejsze cele na 2018 rok tego będzie można się dowiedzieć czytając dzisiejszy wpis.  

 Projekty, projekty, projekty

Miniony rok z pewnością możemy traktować jako czas pełen wyzwań, jeżeli chodzi o nowe projekty, ale również wydarzenia, w których braliśmy udział.

Najważniejsze wydarzenia jakie miały miejsce w 2017 roku.

  • Mobile IT – na początku roku, dokładnie w lutym wzięliśmy udział w targach Mobile IT- na których wystąpiliśmy nie tylko jako wystawcy, ale nasz CEO Dawid wygłosił prelekcję „Temat: Wsparcie sprzedaży offline w strategii omnichannel”.
  • Wyjazd integracyjny do Czerwienne – podczas wyjazdu znalazł się czas na zdobywanie górskich szlaków, szkolenia oraz firmową integrację. Relację z całego wyjazdu można znaleźć na naszym blogu Mediaflex
  • Szkolenia – 2017 rok był również kluczowy, w kwestii szkoleń i nie chodzi wyłącznie o szkolenia zewnętrzne takie jak Droidcon, Mobile Trends, Scrum, ale również wewnętrzne takie jak Efektywna komunikacja, GIT, Docker, a także Turkusowa organizacja prowadzona przez Jacka Murawskiego.
  • Turkusowa organizacja- w nawiązaniu do szkoleń na temat turkusu, nie możemy zapomnieć o kluczowym dla nas procesie czyli wprowadzaniu turkusu do organizacji. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasze działania były jak najbardziej efektywne
  • Projektowo zawojowaliśmy w mijającym roku. Oprócz projektów, które rozbudowywaliśmy tj. SimOne, iDOC oraz zajęliśmy się nowymi projektami dla naszych Klientów. Końcówka roku jest niezwykle gorąca i już teraz jesteśmy pewni, że początek 2018 też taki będzie.

Zespół 

Nie dalibyśmy rady działać z wszystkimi projektami, gdyby nie nasza zespół. W jego obrębie doszło do małych rewolucji.

  • Nowe osoby – miniony rok, był bardzo obfity w nowe osoby w zespole. Nastąpił prawie 30% wzrost jeżeli chodzi o zatrudnienie. Nasze zespół liczy już ponad 25 osób i powoli zbliżamy się do 30.
  • Integracja- zarówno jak o nowy jak i pracujący dłużej zespół trzeba dbać :)  W minionym roku stawialiśmy na aktywne formy rozrywki. Mowa o wspólnym strzelaniu oraz wypadach na mecze siatkówki. Niektórzy znaleźli swoją kolejną pasję, niektórzy przekonali się, że to nie dla nich. W 2017 roku odbył się również pierwszy Mediaflexowy turniej piłkarzyków, w którym to emocji było co niemiara :)

Plany – rozwój

2018 roku zapowiada się niezwykle interesująco jeżeli chodzi nie tylko o projekty, ale i ważne wydarzenia i zmiany jakie nas czekają:

  • Nowa identyfikacja wizualna – jedną z większych zmian będzie nowa identyfikacja wizualna. Już zaraz, za chwileczkę będzie można ujrzeć nasze nowe logo, stronę, a to dopiero początek.  Zmiany zostały uwarunkowane również innym ważnym wydarzeniem czyli…
  • 10 lecie firmy –  świętować będziemy w sierpniu 2018 roku. Kiedy to minęło. Z pewnością możemy się przygotować na huczne obchodzenie tych dni.
  • Nowe projekty – 2018 rok zapowiada się niezwykle interesująco jeżeli chodzi o nowe projekty. Już pod koniec tego roku pojawiły się propozycje nowych wyzwań. Nie możemy jednak zapomnieć rozwijaniu obecnych rozwiązań o nowe funkcjonalności. Będzie to nie lada wyzwanie, dlatego cały czas poszukujemy śmiałków, którzy zechcieliby wzmocnić nasz zespół :)  Obecnie do swoich szeregów szukamy głównie Programistów PHP, ale również Front-endowca. Nie ma twojej specjalizacji na naszej liście zawsze możesz wysłać nam swoje CV na praca@mediaflex.pl . Przeglądamy każde napływające zgłoszenie.

Przy okazji życzymy Wszystkiego najlepszego w 2018 roku! 

Udostępnij
Autor:  Monika Wincenciak
Marketing Manager w Mediaflex. Copywriterka z powołania. Każdy dzień rozpoczyna od przeglądnięcia Social Mediów. W wolnej chwili planuje swoje kolejne podróże, które są jej pasją.