Podsumowanie pierwszego półrocza 2022 w Mediaflex

Autor:  Monika Wincenciak
24-06-2022

Za nami pierwszy kwartał nowego roku, początek tego 2022 roku z pewnością można zaliczyć do intensywnych w Mediaflex. A co dokładnie się działo, tego dowiecie się w poniższym wpisie. Znajdziecie w nim m.in. informacje, jakie projekty rozpoczęliśmy dla naszych klientów, jakie zmiany zaszły w naszym zespole oraz przed jakimi wyzwaniami byliśmy stawiani jako firma.

Powrót do biura

Po przerwie zimowej, powróciliśmy do trybu pracy 3+2. Obecnie nasz zespół w większości pracuje w biurze od wtorku do czwartku. Choć początki były trudne to powoli przywykliśmy do nowej rzeczywistości i dzielimy tydzień pracy na ten: z dojazdami do pracy i ten pracując z domowego zacisza.

Wracając do biura mieliśmy okazję również oficjalne przekazać plakat Pracownika Roku 2021 dla naszego Senior Frontend Developera Przemka.

Warsztaty

W kwietniu oraz maju mieliśmy okazję przygotować i przeprowadzić warsztaty od A do Z dla naszego stałego Klienta. W trakcie dwudniowego kreatywnego spotkania: przepracowaliśmy podstawowe założenia na temat przyszłego systemu, zebraliśmy potrzebne informacje do zaprojektowania go oraz podsumowaliśmy całe warsztaty w postaci raportu. Był to niezwykle produktywny czas, z którego wyciągnęliśmy wnioski na przyszłość i pomógł nam sprawnie przejść do etapu rozpoczęcia projektu.

Nowy Klient

Pod koniec pierwszego półrocza rozpoczęliśmy prace nad projektem dla naszego nowego Klienta firmy Smay.

Smay Sp. z o.o. | LinkedIn

Razem przygotowujemy aplikację na system Android. Miejmy nadzieję, że już za niedługo będziemy się mogli pochwalić się wdrożeniem rozwiązania. Obecnie rozpoczęliśmy prace programistyczne.

Integracje

W pierwszym półroczu udało się nam 2-krotnie spotkać po pracy w trakcie integracji firmowej- w kwietniu oraz maju. Zespół Mediaflex miał okazję aktywnie spędzić razem czas. W kwietniu wybraliśmy się pierwszy raz do Laser Parku, gdzie w części rozgrywek zespołowo oraz indywidualnie wzięliśmy udział w rozgrywkach. Drugą szansą był maj, kiedy to wytężaliśmy swoje głowy w trakcie zagadek w Escape Roomie. Po każdej z aktywności spędziliśmy trochę czasu przy dobrym jedzonku.

A już po wakacjach szykujemy kilkudniowy wyjazd integracyjny dla naszego zespołu – po 3 latach przerwy. Kiedy to zleciało?!

Nowe osoby

W pierwszym kwartale nasz zespół zyskał kilka nowych twarzy. Do Mediaflex dołączyli Piotrek (Junior iOS Developer), Konrad (Junior PHP Developer), Kamil (Junior Frontend Developer) i Kamil (Junior PHP Developer). Wciąż poszukujemy nowych osób, które zasilą nasz zespół. Obecnie szukamy przede wszystkim PHP Developera, Junior Analityka Systemów IT oraz New Business Managera. Wszystkie ogłoszenia są na bieżąco aktualizowane w naszej zakładce na stronie – KARIERA

Co przyniesie druga połowa roku? Zobaczymy, pewne jest jednak to, że będzie to niezwykle intensywny czas pod względem projektów i prac w nich związanych.

Udostępnij
Autor:  Monika Wincenciak
Marketing Manager w Mediaflex. Copywriterka z powołania. Każdy dzień rozpoczyna od przeglądnięcia Social Mediów. W wolnej chwili planuje swoje kolejne podróże, które są jej pasją.