14 lat Mediaflex na rynku IT

Autor:  Monika Wincenciak
20-09-2022

Sierpień to miesiąc świętowania w Mediaflex. Po koniec miesiąca obchodzimy bowiem kolejne jubileusze założenia firmy. Co zmieniło się w ciągu ostatniego roku oraz jakie są plany na najbliższy czas – m.in. tego dowiecie się w poniższym wpisie.

Kluczowe wdrożenia z Klientami

Początek roku był dla nas kluczowy – uruchomiliśmy bowiem pierwszy sklep w oparciu o technologię Magento. Z realizacją możecie dokładniej zapoznać się w opisie projektu. Po wdrożeniu nie tylko zajmujemy się obsługą i utrzymaniem sklepu, ale cały czas planujemy jego rozwój. Niezwykle ważne zmiany nastąpią podczas pojawienia się tzw. dyrektywy omnibus. Jesteśmy już gotowi na wdrożenie zmian potrzebnych do właściwego pod względem prawnym działania sklepu.

Oprócz sporych realizacji związanych z e-commerce, będziemy kontynuować współpracę z firmą farmaceutyczną Polpharma. W planach mamy utrzymanie obecnych systemów oraz rozwój. Jesteśmy również na etapie projektowania w sporym projekcie, o którego szczegółach jeszcze nie możemy wspominać.

Nowe osoby

W trakcie ostatniego roku skład zespołu Mediaflex zmienił się, ale powitaliśmy również sporo nowych twarzy, które mamy nadzieję na jak najdłużej zostaną w zespole. Pojawiły się osoby na stanowiska m.in:

  • Frontend Developera,
  • Analityka biznesowego,
  • PHP Developera,
  • UX UI Designera,
  • Project Managera.

Obecnie do zespołu poszukujemy głównie Junior PHP Developera, który dołączy do naszego zespołu i będzie chciał czerpać wiedzę i wskazówki od naszych doświadczonych PHP Developerów. Dokładny opis stanowiska możecie znaleźć na naszej stronie w zakładce KARIERA.

Czas integracji

Z racji, że okres izolacji się już zakończył powróciliśmy do naszych integracji firmowych. W tym roku udało się nam grupą być m.in. na Laser Tagu oraz w Escape Roomie. Oczywiście w obydwu przypadkach był również czas na wspólne świętowanie po rozgrywkach. ;)

Urodziny Mediaflex

Warto również podsumować tegoroczne urodziny Mediaflex. W tym roku podsumowanie i przedstawienie planów zostało przesunięte na nasz wrześniowy wyjazd. W naszym biurze świętowaliśmy jednak 30 sierpnia. Był czas na wspólne rozmowy przy pizzowym obiedzie oraz toast i słodki deser.

Plany na najbliższy rok

Już pod koniec września wyruszamy na nasz wyjazd integracyjny po małej przerwie. Tym razem za kierunek wybieramy Murzasichle i będziemy wspólnie integrować się na wyjeździe. W tym również czasie przedstawione zostaną małe zmiany organizacyjne w Mediaflex zapowiadane kilka miesięcy wcześniej.

Niewątpliwym planem na najbliższe miesiące jest pozyskanie nowych klientów – skupiając się na ecommerce. Zmiany w prawie wg dyrektywy omnibus dla sklepów internetowych spowodują zmiany w e-commerce, do których będzie musiał się dostosować praktycznie każdy biznes działający w internecie.

Kolejnym intensywnym planem się rozwój zespołu. Mowa tutaj również o nowych technologiach, jakie stosowane są w projektach oraz skupieniu się na szkoleniach nie tylko wewnętrznych, ale zewnętrznych. Członkowie naszego zespołu posiadają budżet szkoleniowy, który mogą wykorzystać, na szkolenia, książki, kursy online. Jeżeli chcecie na bieżąco widzieć co dzieje się u Nas w firmie – obserwujcie koniecznie nasze Social Media.

Udostępnij
Autor:  Monika Wincenciak
Marketing Manager w Mediaflex. Copywriterka z powołania. Każdy dzień rozpoczyna od przeglądnięcia Social Mediów. W wolnej chwili planuje swoje kolejne podróże, które są jej pasją.