Project Manager

Zadania:

  • Nadzór projektów dla naszych Klientów
  • Budowanie zespołów projektowych
  • Tworzenie harmonogramów, monitorowanie oraz raportowanie postępów i ryzyka
  • Prace nad budżetem projektowym i jego koordynacji w czasie
  • Udział w spotkaniach z klientem
  • Nadzór nad dokumentacją projektową

Oczekiwania:

  • Znajomość standardów prowadzenie projektów IT (w szczególności miękkie metodyki)
  • Doświadczenie w realizacji projektów z branży IT w metodologii Agile
  • Praktyczna znajomość procesu tworzenia oraz wdrażania oprogramowania
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy – swoim i zespołu
  • Analityczny umysł
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientem, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku
  • Zdolności przywódcze, umiejętność motywacji zespołu, samodzielność
  • Wykształcenie wyższe

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach e-commercowych
  • Praca z technologią Magento
  • Praca w JIRA

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole, bez zbędnej hierarchii, z możliwością rzeczywistego wpływu na rozwój firmy
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach (budżet szkoleniowy), konferencjach, dostęp do wewnętrznej biblioteczki
  • Dowolną formę zatrudnienia w pełnym wymiarze etatu (UoP lub b2b z płatnym urlopem)
  • Pracę w systemie hybrydowym (2 dni pracy zdalnej, 3 dni z biura)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00 – 9:00)
  • Pakiet benefitów (MultiSport, prywatna opieka medyczna, lekcje języka angielskiego)

Chcesz aplikować?

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: praca@mediaflex.pl (w tytule wpisując: Project Manager). Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz pozostałych obowiązujących w tym zakresie regulacjach prawa krajowego i wspólnotowego. Wyrażam jednocześnie zgodę na kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz na wykorzystanie mojego zgłoszenia w celach przyszłych rekrutacji”.