Już niecałe 3 tygodnie dzielą nas od pierwszego dnia Targów Mobile IT w Krakowie.  Odbędą się one dokładnie w dniach 22-23 lutego w hali Expo przy ulicy Galicyjskiej 9. 

Tym razem prócz roli wystawcy w ramach targów, nasz prelegent będzie miał okazję podzielić się z uczestnikami targów swoją wiedzą w ramach Seminariów Workshops. Tematem prezentacji będzie „Wsparcie sprzedaży offline w strategii omnichannel”. Jeżeli chcecie wgłębić się w temat wszechkanałości i poznać od kuchni nie znane być może narzędzia offline omnichannel – zapraszamy Was serdecznie 23.02.17 o godz. 10:20. 

W trakcie dwóch dni targów będziemy czekać a Was przy stoisku E3, gdzie chętnie odpowiemy na Wasze pytania i przedstawimy ofertę naszej firmy. 

O dokładniejszym planie będziemy informować na bieżąco na naszym fanpage’u na FB oraz stronie LinkedIn. Mamy nadzieje, że widzimy się już za niedługo :) 

700x268px_pl

Monika Suder

AUTOR:

Specjalista ds. marketingu w Mediaflex oraz studentka Zarządzania. Copywriterka z powołania. Każdy dzień rozpoczyna od przeglądnięcia Social Mediów. W wolnej chwili planuje swoje kolejne podróże, które są jej pasją.

Zobacz więcej wpisów tego autora:

DYSKUSJA

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*