13 lat Mediaflex!

Autor:  Monika Wincenciak
03-09-2021

Kolejny rok minął niewiadomo kiedy! 29 sierpnia obchodziliśmy 13-sty (niekoniecznie pechowy) jubileusz istnienia firmy. Oczywiście nie zabrakło tortu, urodzinowej lampki szampana oraz prezentacji podsumowującej naszego CEO Dawida. W poniższym wpisie znajdziecie informacje jakie najważniejsze kwestie zostały podkreślone w trakcie krótkiej, firmowej prezentacji.

Rok wyzwań

Praktycznie cały 2020 rok oraz początek 2021 roku z pewnością nie należał do najłatwiejszych pod względem organizacyjnym. Większość czasu spędziliśmy pracując zdalnie z naszych domowych centrów dowodzenia.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, ekran i tekst „Nasze domowe biura mediaflex”
Zdjęcia domowych biur zespołu Mediaflex

W maju podjęliśmy decyzję o częściowym powrocie do pracy stacjonarnej i przyjęliśmy w firmie tryb pracy hybrydowej (2 dni zdalnej pracy + 3 dni w biurze). Szczegóły mogliście poznać we wpisie podsumowującym pierwsze półrocze 2021 roku.

Prezentacja podsumowująca

Nasze świętowanie, którego małą część możecie zobaczyć poniżej było połączone z prezentacją na temat podsumowania ostatnich wydarzeń w firmie oraz planów na najbliższy czas.

Urodzinowy tort w Mediaflex

W trakcie prezentacji zostały przypomniane takie elementy jak misja oraz wartości firmy. Dodatkowo uzupełniono je o nowe elementy, podpunkty, które cały czas są kształtowane w trakcie funkcjonowania firmy. Są to:

  • jakość
  • komunikacja
  • rozwój
  • zaufanie

Szczególną uwagę skierowano na rozwój. Przedstawiono pomysł na szkolenia w najbliższym czasie, a nasz CEO Dawid podkreślił jak ważny jest rozwój pracowników dla funkcjonowania całej firmy.

4 wartości firmy Mediaflex

W trakcie prezentacji podkreślono jak ważną rolę odgrywa to, że jesteśmy – ZESPOŁEM i wszyscy „gramy do jednej bramki”.

Wspólna integracja

Kontynuacją urodzinowego świętowania będzie integracja w trakcie grilla firmowego na krakowskich Bagrach już w tym miesiącu. Miejmy nadzieję, że nic nie pokrzyżuje nam planów. :)

Będzie to czas na rozmowę, poczęstunek i integrację.

Podsumowanie

Nasze wspólne świętowanie było połączeniem słodkich przyjemności z dawką wiedzy na temat planów na kolejne miesiące oraz małych zmian, które mają nastąpić w firmie.

Mamy nadzieję, że najbliższy rok będzie pełen nowych wyzwań projektowych, osób w zespole oraz pracą nad naszymi wartościami firmowymi.

Udostępnij
Autor:  Monika Wincenciak
Marketing Manager w Mediaflex. Copywriterka z powołania. Każdy dzień rozpoczyna od przeglądnięcia Social Mediów. W wolnej chwili planuje swoje kolejne podróże, które są jej pasją.